Dlaczego oprogramowanie HR dla małych i średnich firm się opłaca?

oprogramowanie hr dla małych i średnich firm teta air

 

Zaawansowane systemy ERP nie są już domeną wyłącznie dużych przedsiębiorstw międzynarodowych. Producenci aplikacji kadrowo-płacowych tworzą obecnie rozwiązania dostosowane również do potrzeb i możliwości sektora MŚP – jakie korzyści przyniesie oprogramowanie HR dla małych i średnich firm? Kto zyska na nim najwięcej?

 

Oprogramowanie HR dla małych i średnich firm – co zyska organizacja?

Rozważania na temat inwestycji w oprogramowanie HR dla małych i średnich firm zazwyczaj pojawia się w momencie zauważalnych spadków wydajności. Jeśli realizowane do tej pory procesy wewnętrzne zaczęły zajmować więcej roboczogodzin, a pracownicy zaczęli zgłaszać problemy z organizacją pracy, może to oznaczać, że nadszedł odpowiedni moment na wdrożenie rozwiązań zewnętrznych.

 

Integracja z organami państwowymi

Nowoczesne systemy kadrowo-płacowe zapewniają wsparcie w wymianie danych za pomocą najważniejszych krajowych platform, takich jak ePUAP, platforma PIT Ministerstwa Finansów, portalu płatników ZUS czy zgłoszenie do PPK.

 

Regulacja procesów wewnętrznych

Oprogramowanie HR & Payroll pomaga uporządkować standard obsługi kadrowo-płacowej, korzystając przy tym z doświadczenia współpracy z klientami.

 

Ochrona danych wrażliwych

Wysokiej jakości system HR powinien również posiadać stosowne certyfikaty ISO, które poświadczą, że zastosowana technologia jest zgodna z obecnymi normami.

 

Co oprogramowanie HR dla małych i średnich firm przyniesie pracownikom?

Nie należy zapominać jednak, że menedżerowie i pracownicy również powinni należeć do grona najważniejszych beneficjentów wprowadzenia nowoczesnego systemu HR & Payroll. Wśród zapewnianych przez niego funkcjonalności warto wymienić m.in.:

Powinno również zainteresować  Google Ads - jak zacząć ?

 

Wgląd i edycja kluczowych danych osobistych

Oprogramowanie kadrowo-płacowe powinno zapewniać pracownikom dostęp do danych personalnych oraz możliwości ich błyskawicznej aktualizacji (np. poinformowanie pracodawcy o zmianie adresu, konta bankowego do przelewania wypłaty).

 

Dostęp do usługi z dowolnego miejsca z dostępem do sieci

Aplikacja programu HR & Payroll powinna być dostępna z poziomu każdego komputera, smartfona czy tabletu, która jest wyposażona w aktualną wersję jednej z wiodących przeglądarek, takich jak Chrome, Firefox czy Safari.

 

Wsparcie w procesach menedżerskich

Kadra kierownicza, korzystająca z systemu HR, zyska dodatkowe informacje, które pomogą w zarządzaniu zespołem, nadzorowaniu frekwencji, planowaniu zatrudnienia i tworzeniu harmonogramów.

 

Zapoznaj się z potencjałem oprogramowania Teta AIR

Nie jesteś pewien, które z dostępnych na rynku rozwiązań najbardziej spełni Twoje oczekiwania? Odwiedź stronę Teta AIR – oprogramowania autorstwa Unit4, przeznaczonego dla średnich przedsiębiorstw z rozmaitych branż i sektorów. Umów się na prezentację z ekspertem Teta i dowiedz się, w jaki sposób usprawnić organizację swojego przedsiębiorstwa.

 

Źródło: TETA-AIR.pl – System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *