Techniki tworzenia liter przestrzennych

Litery

Litery przestrzenne plexi, metalowe, PCV czy podświetlane – obecnie w ofercie wiodących polskich producentów nośników reklamowych dostępne są różne rodzaje instalacji, które efektownym wykonaniem przyciągają uwagę klienta już z dużej odległości. Czym wyróżniają się najpopularniejsze modele liter przestrzennych? Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Stylowe litery przestrzenne – kluczowe zalety

Litery przestrzenne to doskonały sposób na wyróżnienie siedziby firmy na tle konkurencyjnych marek. Nośniki te są trójwymiarowe, co oznacza, że odznaczają się one na tle płaskich powierzchni – dodają napisom i logo głębi oraz wyrazistości i przyciągają uwagę potencjalnych klientów już z dużej odległości.

W asortymencie polskich producentów dostępne są nowoczesne litery, które wykonywane są z wyjątkowo trwałych materiałów, takich jak metal, plexi czy PCV. Dzięki solidnemu wykończeniu instalacje te pozostają odporne na nawet najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne, np. intensywne opady deszczu i śniegu czy silne wiatry.

Należy także dodać, że litery przestrzenne są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i stylach czcionek – wygląd instalacji poddawany jest więc całkowitej personalizacji, aby jak najlepiej dopasował się on do indywidualnych potrzeb i wizualnej tożsamości marki.

Rodzaje liter przestrzennych

Litery przestrzenne są popularnym sposobem na wyeksponowanie logo, nazwy oraz kluczowych informacji na temat usług świadczonych przez Twoją markę. Dają one bowiem efekt trójwymiarowości, co przyciąga uwagę klienta, skutecznie zapadając mu w pamięci. Wyróżnia się kilka najpopularniejszych technik tworzenia nośników 3D.

Powinno również zainteresować  Dlaczego oprogramowanie HR dla małych i średnich firm się opłaca?

Litery przestrzenne z PCV

Trójwymiarowe litery przestrzenne z polichlorku winylu wykonywane są z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, które z łatwością formować można w rozmaite kształty. Nośniki te dostępne są zazwyczaj w różnych grubościach i kolorach, co umożliwia dopasowanie całego projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Mogą być one montowane zarówno bezpośrednio na ścianach, jak i fasadach budynków lub specjalnych podstawach.

Litery przestrzenne chromowane

Chromowane litery przestrzenne wyróżniają się nieco bardziej eleganckim i nowoczesnym designem. Instalacje te powstają najczęściej z metalu, takiego jak aluminium lub stal nierdzewna, które są pokrywane dodatkowo warstwą chromu – to właśnie ta metaliczna powłoka nadaje literom efektowny wygląd i błyszczące wykończenie. Litery chromowane są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są one szczególnie popularne w luksusowych sklepach, hotelach i firmach, którym zależy wysokiej jakości prestiżowym wyglądzie elementów wizualnych marki.

Litery podświetlane

Czym wyróżniają się litery przestrzenne podświetlane? Instalacja ta to wyjątkowy rodzaj liter 3D, które dodatkowo emitują światło. Podświetlane nośniki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, PCV lub pleksi, i wyposażone w system oświetleniowy zainstalowany wewnątrz. Litery przestrzenne LED są niezwykle efektowne i zwracają uwagę zarówno w dzień, jak i w nocy. Warto także zauważyć, że oświetlone nośniki zapewniają lepszą widoczność i czytelność napisu, co jest istotne zwłaszcza w przypadku reklam i oznaczeń instalowanych na zewnątrz budynków.

Powinno również zainteresować  Frazy long tail - co to znaczy i czemu służy?

Szukasz sprawdzonego producenta nośników reklamowych? Wybierz markę Vizer

Dobra reklama to sukces każdego przedsiębiorstwa. Specjaliści marki Vizer dokładają wszelkich starań, aby wykonane przez nich materiały promocyjne spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka oferuje klientom wysokiej jakości nośniki promocyjne, takie jak m.in. okleiny, litery przestrzenne metalowe, kasetony czy banery. Planujesz zakup instalacji, która już z daleka przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów? Odwiedź stronę internetową Vizer, aby poznać pełen asortyment producenta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *