System aluminiowych pojemników – czym jest?

Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się kilku kilogramów czy ton dokumentów, możesz to zrobić w bezpieczny sposób, który nie obciąży dodatkową pracą twojego zespołu. Wystarczy, że zamówisz usługę niszczenia dokumentów w systemie aluminiowych pojemników, by mieć z głowy problem utylizacji danych.

Do czego służy system aluminiowych pojemników?

Jest on wykorzystywany do bezpiecznego przewozu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Na życzenie klienta firma udostępnia aluminiowe pojemniki, w których umieszczone zostaną dokumenty zawierające wrażliwe dane. Oprócz papierowej wersji umów, akt osobowych czy baz danych można do nich włożyć również trudne do masowego zniszczenia nośniki pamięci tj. płyty CD. Aluminiowe pojemniki są dostępne w kilku wariantach różniących się od siebie pojemnością, dzięki czemu istnieje możliwość ich dopasowania do bieżących potrzeb klientów. Każdy z nich jest wyposażony w osobny zamek, który chroni dane przed trafieniem w ręce niepowołanych osób. Dodatkowo odbiór pojemników wypełnionych dokumentami jest protokołowany, a po zrealizowanej usłudze klient otrzymuje poświadczenie jej wykonania.

Niszczenie dokumentów w systemie aluminiowych pojemników gwarantuje nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także jest sposobem na obniżenie kosztów, ponieważ nie wymaga od klienta zakupu worków do pakowania teczek z dokumentami lub stosów płyt CD. Wystarczy tylko zamówić odpowiednią pojemność pojemnika, a następnie wypełnić go materiałami przeznaczonymi do zniszczenia i po wykonanej usłudze uzupełnić kolejnym zestawem dokumentacji lub nośników informacji.

Powinno również zainteresować  Na co zwrócić uwagę wymieniając olej w silniku?

Masowe niszczenie danych – zalety

Niszczenie dokumentów w systemie aluminiowych pojemników pomaga usprawnić pracę w przedsiębiorstwie i zmniejszyć koszty przeznaczane na działania administracyjne. Dzięki zamówieniu usługi nie trzeba bowiem inwestować w zakup niszczarek, ani worków do przechowywania dokumentacji. Nie ma też konieczności wynajmowania magazynu lub dodatkowego pomieszczenia w celu przechowywania niepotrzebnych nikomu danych. Ponadto żaden pracownik nie traci czasu na żmudne wkładanie kartek papieru do niszczarki, ponieważ wszystkie dokumenty trafiają masowo do niszczarki przemysłowej, dzięki czemu zespół może przeznaczyć kilka godzin więcej na realizację konstruktywnych zadań.

Niszczenie dokumentów w systemie aluminiowych pojemników to propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług. A przy tym szukają oszczędności i chcą zwiększyć efektywność pracy swojego zespołu, zdejmując z niego obowiązek wykonywania żmudnych zadań, które nie przekładają się na wzrost zysków firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *